Chcesz mieć psa przewodnika? Nie wiesz co zrobić? Weź udział w zdalnym spotkaniu organizowanych przez Polski Związek Niewidomych, a dowiesz się wszystkiego na ten temat. Najbliższe spotkanie odbędzie się 27.10.2021 r. o godz. 17.00 na platformie Zoom.

Na wydarzenie zapraszane są wszystkie osoby niewidome i z bardzo poważnymi problemami wzroku, zainteresowane posiadaniem psa.  W trakcie rozmów będzie można dowiedzieć się m.in.:

  • dlaczego warto być posiadaczem psa przewodnika;
  • co trzeba zrobić,  aby stać się posiadaczem psa przewodnika;
  • po co są opracowywane standardy i co zyskamy wprowadzając je w życie.

Specjaliści odpowiedzą także na wszystkie Państwa pytania. Podczas oglądania ciekawego kilkuminutowego filmu z audiodeskrypcją, osoby posiadające psa podzielą się swoimi doświadczeniami. A zatem spotkanie 27 października na platformie Zoom.  Tym razem proponujemy rozpoczęcie o godz. 17.00, czas trwania wydarzenia to ok. 2 godz. Chętne osoby proszone są o zgłaszanie się i wysłanie informacji na adres mailowy: ioptulowicz@pzn.org.pl.

Żeby uczestniczyć w spotkaniu należy mieć zainstalowaną aplikację Zoom w komputerze lub na telefonie albo posiadać konto na Zoom. Na dzień przed spotkaniem osobom zainteresowanym wyślemy link zapraszający. A już dzisiaj mogą Państwo obejrzeć spot filmu pod linkiem: https://youtu.be/FT4RlOfJZzI.

Centrum Rehabilitacji
Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych

Fot. Shutterstock

Źródło: pzn.org.pl