Złoty Jacek Regucki

205
Na zdjęciu widoczny jest szczyt góry, na której odbyły się oba zmagania sportowe.

Ostatnie dni okazały się bardzo udane dla Jacka Reguckiego – zawodnika START-u Białystok z sekcji paranarciarstwa alpejskiego. W ciągu 4 dni wywalczył on 3 złote medale.

18.12.2022 roku, na górze Grapa Ski – Litwinka odbył się Puchar Polski w Paranarciarstwie Alpejskim. Jacek Regucki zwyciężył w kategorii Open mężczyzn, co dało mu złoty medal.

W dniach 21-22 grudnia tego samego roku zawodnik START-u wziął udział w Mistrzostwach Polski w Paranarciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, które odbyły się w tym samym miejscu, co Puchar Polski. Białostocki zawodnik wywalczył na nich kolejne dwa złote medale (slalom oraz slalom gigant w Paranarciarstwie Alpejskim w grupie Open mężczyzn)

Źródło: start.bialystok.pl